Październik 31, 2020
  • 4:16 pm Janex producent obuwia i galanterii skórzanej
  • 10:19 am Komu grozi uzależnienie od alkoholu?
  • 6:12 pm Zakupy ze stylistka? Wyglądaj modnie
  • 7:16 am Wyjątkowe akcesoria Tir, Bus – Polski Producent
  • 9:46 am Nerwica, depresja, leczenie uzależnień

Będąc na wycieczce we Wrocławiu nie sposób ominąć ogrodu zoologicznego. Wrocławskie zoo szczyci się wieloletnią tradycją- jest to jeden z pierwszych utworzonych ogrodów w Polsce. Mnóstwo osób pamięta je z programów telewizyjnych prowadzonych przez państwa Gucwińskich.

Oprócz setek gatunków zwierząt i ptaków, zwiedzający mogą zobaczyć także Afrykarium położone na terenie ogrodu. Jest to wspaniałe miejsce, wyposażone w ogromne akwaria i przezroczyste tunele. Jeśli zarezerwujemy hotel blisko zoo, nie musimy martwić się opłatą za parking. Możemy przeznaczyć na zwiedzanie cały dzień. Fascynujące ławice tropikalnych ryb, olbrzymie płaszczki czy manaty-, to tylko niektóre z atrakcji Afrykarium. Zwiedzających zachwyci z pewnością sztuczny wodospad, sympatyczne hipopotamy czy ogromne żółwie. Jeśli interesują nas także inne atrakcje w mieście, możemy dopytać się w recepcji. Foldery, mapy i ulotki- te rzeczy powinien mieć każdy hotel.

Wrocław leży nad Odrą i wprost z ogrodu zoologicznego możemy udać się na rejs po rzece. Wystarczy kupić bilet na terenie ogrodu i udać się na statek wycieczkowy. Jeśli starczy nam sił, po wycieczce do zoo możemy odwiedzić pobliski ogród japoński. Inne miejsca we Wrocławiu, które trzeba zobaczyć to: Hydropolis, Panorama Racławicka, Ostrów Tumski. Hydropolis to muzeum wody. Można tu korzystać z urządzeń multimedialnych, dowiedzieć się jak powstają chmury lub wir wodny. W pobliżu czynna jest kolejka linowa, która zabierze nas na drugi brzeg Odry. Podczas wędrówek po Wrocławiu, szukajmy ukrytych zabawnych krasnali. Takie poszukiwania mogą być świetną zabawą dla całej rodziny.

admin

RELATED ARTICLES
LEAVE A COMMENT