Październik 31, 2020
  • 4:16 pm Janex producent obuwia i galanterii skórzanej
  • 10:19 am Komu grozi uzależnienie od alkoholu?
  • 6:12 pm Zakupy ze stylistka? Wyglądaj modnie
  • 7:16 am Wyjątkowe akcesoria Tir, Bus – Polski Producent
  • 9:46 am Nerwica, depresja, leczenie uzależnień

Zawód doradcy wizerunkowy zyskuje na popularności ze względu na coraz większe zainteresowanie w mass mediach jak i mediach społecznościowych. Blogi modowe prowadzone przez stylistów cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Zarówno kobiety jak i panowie zaglądają tam m.in. aby znaleźć odpowiedź na pytanie jak ubrać się na spotkanie biznesowe, ważną uroczystość, rozmowę kwalifikacyjną czy inne wydarzenie.

Dobry wygląd to nie tylko wzrost samooceny i poczucia pewności ale również czynnik wpływający na to jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie. Stylista może zaproponować nam metamorfozę podczas której pomoże dobrać nam ubrania odpowiednie do naszej sylwetki i wykonywanego zawodu.

Marta Gałka – doradca wizerunkowy

Właścicielka popularnego w Polsce bloga modowego, osobista stylistka Marta Gałka pomaga odnaleźć styl. Posiada doświadczenie w kreowaniu wizerunku. Dzięki ukończonym kursom m.in. protokołu dyplomatycznego w MSZ oraz stałej współpracy z portalami internetowymi może zaoferować zbudowanie wizerunku nie tylko biznesmenom ale również politykom czy dyplomatom. Na co dzień prowadzi bloga, który kierowany jest do wszystkich pań pragnących dobrze wyglądać. Z jej porad może skorzystać każdy bez względu na wiek czy status materialny.

Tymczasem sprawdźcie blog modowy:

https://www.osobistastylistka.pl/kategoria/blogmodowy/w-punktach/

admin

RELATED ARTICLES
LEAVE A COMMENT