Podejmując decyzję o urlopie coraz więcej osób wybiera wczasy w górach. Nieodłącznie bowiem kojarzą nam się z powiewem świeżego powietrza, żywiołem, a przede wszystkim z wyjątkowym górskim klimatem, którego nie doświadczymy nigdzie indziej. Wspaniałe widoki, przyjemny, górski klimat oraz czyste, świeże powietrze z pewnością poprawiają nasze samopoczucie.

Bardzo ważne jednak, aby przy tak aktywnym wypoczynku znaleźć również odpowiedni pensjonat o wysokim satysfakcjonującym nas standardzie. Warto również wybrać cichą i spokojną miejscowość położoną blisko ciekawych szlaków turystycznych. Takim miejscem są niewątpliwie Kluszkowce noclegi w dodatku znajdziemy tutaj bardzo szybko.  Pensjonat Willa Szarotka zapewnia  atrakcyjny wypoczynek nie tylko dla osób indywidualnych oraz rodzin z dziećmi, ale także grup zorganizowanych, takich jak kolonie czy obozy.

Obiekt ten jest położony blisko wielu ciekawych szlaków turystycznych, co jest niewątpliwie jego wielkim atutem. Z większości pokoi możemy podziwiać w dodatku bardzo piękne widoki, gdyż widać z nich Tatry oraz Jezioro Czartoryskie.