Jesteś kierowcą? Masz własną firmę transportową? Chcesz dbać podczas podróży o komfort nie tylko Twoich pasażerów, ale również o swój własny? Potrzebujesz sklepu w którym znajdziesz idealne akcesoria do Twoich Tirów, Autokarów czy Busów?

Odwiedź sklep Dromader Junior – bądź ich stronę internetową, by poznać asortyment.

Poza sprzedażą akcesoriów do pojazdów transportowych, takich jak:

-Dedykowane dla tirów: zasłony, pokrowce na siedzenia czy kierownice, cokoły, poprzeczki, boczki ozdobne, proporczyki, boczki na drzwi, dywaniki, wycieraczki.

-Dedykowane dla busów: zasłony a także szyny montażowe.

Znajdziecie tu również kubki, kapcie, breloki, wisiorki, łapacze snów – również z możliwością wykonania dowolnego haftu komputerowego.

Haft komputerowy to znakomite rozwiązanie dla każdego, kto dodatkowo chce zaznaczyć z kim klient jedzie, jaką firmę przewozową wybrał – by zapamiętał swój wybór i do Was wrócił.

Haft można wykonać na niemal każdym elemencie, nawet jeśli element ma być sporego formatu.

Firma Dromader Junior oferuje pełen zakres usług haftu komputerowego. Na podstawie dostarczonego przez Was projektu, bądź zarysu (by firma opracowała element do haftu samodzielnie) stworzą dla Was haft o jakim marzyliście.

Dlaczego wybrać haft komputerowy?

Bo wyróżnia się on wysoką jakością, ogromną szczegółowością, korzystną ceną i bardzo szybkim terminem realizacji.

Sklep stacjonarny znajduje się w miejscowości Łabowa, jednak projekt czy złożenie zamówienia może odbyć się drogą mailową, telefonicznie, bądź za pomocą formularza kontaktowego, który znajdziecie na stronie. Tak więc możecie zamówić towar i usługę haftu komputerowego bez wychodzenia z domu. To pozwoli Wam zaoszczędzić czas i złożyć zamówienie o dogodnej, wybranej przez Was porze.

Pamiętaj, że pasażerowie wielką wagę przywiązują nie tylko do wygodnej i komfortowej podróży, ale również do takich szczegółów jak czystość i schludność, tak więc wszelkie firanki, zasłonki, wygodne pokrowce na fotele są plusem dla Ciebie.