Nie tylko kobiety mają problem z doborem odpowiedniej garderoby i dodatków dla siebie. Mężczyźni również miewają z tym problem i coraz częściej korzystają z porad stylistki.

Często na zakupach uświadamiamy sobie, że ciężko nam wybrać odpowiedni strój dla siebie. Tu coś wisi, tam odstaje, tam widać jakieś niedoskonałości, a to materiał nie taki, a to coś wydaje się nie modne… Kiedy macie problemy z wymianą swojej garderoby na nadchodzący sezon, kiedy macie iść na ważną imprezę, kiedy macie swój własny ślub a Wy nie macie pomysłu i nie wiecie jak się ubrać by wyglądać naprawdę wyjątkowo… Udajcie się na zakupy ze stylistką! Ona rozwiąże Wasze problemy!

Dlaczego iść do stylistki?

Odpowiadając na początku na najważniejsze pytanie… Czy stylistka jest tylko dla bogatych, sławnych osób? Nie!

Na ten tzw. luksus, stać każdego i każdy kto ma problem z doborem garderoby dla siebie, może skorzystać z porad stylistki, by wiedzieć jak się ubierać, gdzie szukać ubrań dla siebie, jak dobierać dodatki do swoich stylizacji…

To jak wygląda spotkanie ze stylistką?

Trwa ono około 3-ech godzin. Najpierw musicie się poznać, usiądziecie gdzieś na kawie, porozmawiacie o Twoim stylu, stylistka zada Ci kilka konkretnych pytań, by wiedzieć o Tobie jak najwięcej. Będzie mogła przyjrzeć się Twojej sylwetce by wiedzieć co będzie na Tobie leżało wręcz idealnie!

Później udacie się do sklepów, które wybiera oczywiście stylistka. Ty stoisz w przymierzalni, a stylistka biega po sklepie i przynosi Ci kilka konkretnych stylizacji – oczywiście ostateczny wybór należy do Ciebie – to Ty decydujesz czy daną rzecz kupisz czy nie, czy podobasz się samej/samemu sobie, czy jednak nie bardzo.

Jeśli choć raz udasz się na zakupy ze stylistką, a możesz tego dokonać choćby dwa razy w roku (zmieniając garderobę z letniej na zimową, bądź z zimowej na letnią); nauczysz się jak dobierać garderobę dla siebie. Jeśli czeka Cię ważna impreza czy to firmowa czy rodzinna, czy chociażby będzie to Twoje wesele jak już wspomnieliśmy – stylistka na pewno Ci pomoże i odpowiednio doradzi byś czuła się świetnie i wyglądała zjawiskowo!

Zobacz ofertę stylistki Tatiany Szczęch: http://tatianaszczech.pl/